torstai 15. maaliskuuta 2012

Synttäriarvonta!

Tämän päivän asiapitoiseen blogipäivitykseen pääset tästä!

Koska Redtollingin 3-vuotis syntymäpäivä lähestyy, laitamme pystyyn synttäriarvonnan hieman etuajassa!

Osallistujien kesken arvotaan 1kpl Kong classic-lelua ja 1kpl ZiwiPeak Good Dog Kala+Peura makupalat (85,2g)!


Arvontaan on aikaa osallistua 15.4.2012 saakka! Kommentoi alle nimesi ja sähköpostiosoitteesi. Voittajalle ilmoitetaan blogissa arvontapäivänä ja henkilökohtaisesti sähköpostiin! Onnea arvontaan!

37 kommenttia:

  1. Jee!
    Laura Pitkänen laura_pitkanen@suomi24.fi
    Minuunhan et muuten yhteyttä saisikaan kuin sähköpostilla u___u

    VastaaPoista
  2. Minäkin, minäkin!
    Netta Timonen netta.timonen@spookiness.net

    VastaaPoista
  3. Mekin!

    Minna Rummukainen minna.rummukainen@gmail.com

    VastaaPoista
  4. Kirjoittaja on poistanut tämän kommentin.

    VastaaPoista
  5. Hupsa tahtoooooo!
    Anna Oinonen
    sadepisarainen@hotmail.com :>>>>

    VastaaPoista
  6. Heh!
    Sandra Rantamäki
    sandra.rantamaki@hotmail.com

    VastaaPoista
  7. Wuhuuuu!!!!

    Riikka Tauriainen
    rusakko_porkkana@hotmail.com

    VastaaPoista
  8. Kivaaa!

    Nora Ikonen
    norruska@gmail.com

    VastaaPoista
  9. Way to go! :)
    Riikka Halinen
    riikka.halinen@gmail.com

    VastaaPoista
  10. Silsa tahtooo!
    Inka Räsänen inka.rasanen[at]kotikone.fi

    VastaaPoista
  11. 3v synttärionnet näin etukäteen :)
    katja
    katja.j.koskela@gmail.com

    VastaaPoista
  12. Onnea synttäreistä! Upea blogi, ite liityin lukijaks vasta tänään :)
    Jenny P.
    lurppa96@gmail.com

    VastaaPoista
  13. Hyvää synttäriä blogille :D

    Jenni Harju jin@hush.ai

    VastaaPoista
  14. Hihhihhii! ;)
    Emmi
    emmi.hirv@gmail.com

    VastaaPoista
  15. Tämäpä siistiä :D

    Laura Rajala
    laura.rajala@kymp.net

    VastaaPoista
  16. Mekin koitetaan onneamme :)

    Laura Oinas
    loral@luukku.com

    VastaaPoista
  17. Jooo! Saila Rappumäki
    saila.rappumaki(at)gmail.com

    VastaaPoista
  18. Jospa mekin :)

    Henna Halinen
    mayrope@windowslive.com

    VastaaPoista
  19. Mä en ehkä osallistu! :D Voin ostaa itekki. Ja onhan meillä jo yksi kongi ^_^

    VastaaPoista
  20. Me osallistutaan! Hyvää synttäriä blogille etukäteen!

    Iitu Hagström
    iitu.kiiski[atmerkki]gmail.com

    VastaaPoista
  21. Myö myös:D
    Hinna Metsi
    hinnar9@hotmail.com

    VastaaPoista
  22. Hyvää synttäriä blogille.Ja osallistun .Meillä sellanen isompi lelutuholainen perheessä.
    Birgitta Hyyryläinen-Metsi
    bissecat@hotmail.com

    VastaaPoista
  23. Jee!:D
    Janni Makkonen
    janni.makkonen@gmail.com

    VastaaPoista
  24. Mukavaa luettavaa blogissanne, jonkin aikaa jo sivusta seuraillut ;)
    Essi Tabell
    essi.tabell@luukku.com

    VastaaPoista
  25. Myö kans !
    Henna Kaipainen
    hennajk@luukku.com

    VastaaPoista
  26. Christina Fiilin
    christina.fiilin@tilinoiva.fi

    VastaaPoista
  27. Blogi on suht tuore tuttavuus ja tänne tulee palattua aina uudestaan.

    Jonna Löytynoja
    Kielapihkan@gmail.com

    VastaaPoista
  28. Jasmina Nikula
    jassunikula@gmail.com

    VastaaPoista
  29. Kirjoittaja on poistanut tämän kommentin.

    VastaaPoista
  30. Mekin osallistumme arvontaan! Löysimme bloginne vasta äsken ja liityimme lukijaksi! Mukavanoloinen blogi :)

    Heljä Keski-Lusa
    herttavaatteet@gmail.com

    VastaaPoista
  31. Mekin osallistutaan!
    Adalmiina Fordell
    adalmiina97@netti.fi

    VastaaPoista
  32. JEEEJEJEJEJJEJEJEEEEEEEEEEEEEEEEE kivaaaa! Minulla on omaperäinen s- postiosoite :):)

    Annastiina Myller
    annastiina.myller@hotmail.com

    VastaaPoista
  33. Konki olis kyl kiva.. :D
    Emmi Kiviluoma
    emmi.kiviluoma@gmail.com

    VastaaPoista
  34. Salla Vornanen
    salla.vornanen@netti.fi

    VastaaPoista
  35. Kirjoittaja on poistanut tämän kommentin.

    VastaaPoista
  36. Mukaan arvontaan.
    T.Marjo
    mariah-79@suomi245.fi

    VastaaPoista

Kiitos, kun päätit kommentoida blogiini! Kommenttienvalvonta on käynnissä, jotta yksikään kommentti ei jäisi huomioimatta. Kaikki kommentit luetaan ja pyrin vastaamaan jokaiseen.